Wypełnij poniższy formularz i wyślij do nas zapytanie
o dostępność przedmiotu.

Masz pytania? Zadzwoń do Nas: (+48) 58 661 33 34 lub (+48) 58 620 66 06

Techno-WatorO firmie

O firmie

"Techno-Wator" działa na rynku od 1990 roku. Firma wyspecjalizowała się w serwisie sprzętu biurowego począwszy od prostych urządzeń biurowych typu maszyna pisząca a skończywszy na urządzeniach kopiujących, telekopiujących i niszczących.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom Klientów, działalność firmy rozszerzona została w 1998 roku o rozwiązania informatyczne w zakresie sprzedaży oraz integracji systemów zarządzających i aplikacji biurowych wraz z całą infrastrukturą sprzętową tj. sprzętem komputerowym, serwerami i sieciami komputerowymi. Kompleksowość naszej oferty jest zapewnieniem płynnej pracy biur naszych Klientów.

Nasza firma wyróżnia się reakcją serwisu informatycznego, który został obniżony nawet do 3 min od momentu zgłoszenia usterki.

Prowadzimy sprzedaż oraz świadczymy usługi, oferując swoim Klientom najlepsze z ich punktu widzenia - rozwiązania, najlepiej dostosowane do specyfiki ich działalności.

"Budować mosty które przetrwają"
Szwajcarski know-how dla rozwoju przedsiębiorczości w Polsce

"...wzorem moderatorów, przeprowadziłem wśród swoich Klientów ankietę dotyczącą działalności mojej firmy, której efekty pozwoliły mi z odwagą w działaniach wdrażać nowe rozwiązania marketingowe, poszerzać wachlarz ofert,by być coraz bardziej konkurencyjnym..."

Piotr Zalewski - Właściciel

Graffiti Fabryka Raks-Sql Comarch
WaPro Softech

Copyrights © 2012-2013 ZTB Techno-Wator