Wypełnij poniższy formularz i wyślij do nas zapytanie
o dostępność przedmiotu.

Masz pytania? Zadzwoń do Nas: (+48) 693 294 650

Techno-WatorOprogramowanie dla firmSystemy fiskalne

Systemy fiskalne

PC-Market 7

Systemy dla placówek sprzedaży detalicznej

Przeznaczone do kompleksowej obsługi małych i średnich firm ze szczególnym uwzględnieniem firm handlowych posiadających urządzenia fiskalne.

Łatwe w obsłudze, posiadające przyjazną platformę komunikacji z użytkownikiem, a co najważniejsze doskonale sprawdzające się w codziennej praktyce.

Programy wyposażone w szerokie możliwości raportowania, a wśród szczególnych cech należy wymienić dużą elastyczność pozwalającą na dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

PC-Market 7 - to program przeznaczony dla sklepu, supermarketu i hurtowni

PC-Market 7
 

Small Business

  • doskonale sprawdza się zarówno w restauracji, fast food’zie, czy pizzerii
  • prosty w obsłudze, przejrzysty interfejs (czas szkolenia kelnera to ok. 15 min)
  • niewielkie wymagania systemowe, duża szybkość działania
  • praktycznie dowolna ilość zdefiniowanych kelnerów (do 9999 pozycji)
  • możliwość pracy w sieci – do 10 stanowisk (w wersji sieciowej)
  • współpraca ze wszystkimi dostępnymi na rynku drukarkami fiskalnymi i kuchennymi
Small Business
 

ASSECO WAPRO

WF-Mag dla Windows składa się trzech podstawowych modułów:

  • modułu zarządzania magazynem – moduł przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo – wartościowej oraz zarządzania gospodarką magazynową firmy. Posiada wszystkie narzędzia potrzebne do pełnej automatyzacji pracy osób obsługujących magazyn.
  • modułu zarządzania sprzedażą - moduł przeznaczony jest do wspierania i automatyzowania wszystkich procesów związanych z transakcjami sprzedaży przeprowadzanymi przez firmy począwszy od ustalenia i kontroli właściwej polityki cenowej (cenniki) poprzez wystawianie i kontrolę stanu realizacji zamówień, wystawianie dokumentów handlowych kończąc na raportach osiągniętych przychodów, zysków czy rentowności firmy. Moduł zarządzania sprzedażą wyposażony jest w wiele mechanizmów automatyzujących pracę zarówno osób związanych z fizycznym obrotem towarowym jak i osób dokumentujących ten obrót. Fakturowanie czy wystawianie innych dokumentów sprzedaży może zostać do maksimum zautomatyzowane przy zastosowaniuurządzeń współpracujących z WF-Mag dla Windows (PRESTIŻ oraz PRESTIŻ PLUS) oraz przez mechanizmy samego programu jak na przykład automatyczne naliczanie cen sprzedaży zgodne z ustalonymi wcześniej zasadami, cennikami czy też np. mechanizmu seryjnego wystawiania faktur. Program wyposażony jest w moduł sprzedaży detalicznej automatyzujący i upraszający pracę punktów sprzedaży detalicznej.
  • moduł finansowy - w skład tego modułu wchodzą rejestry operacji bankowych, kasowych, rozrachunków z kontrahentami. Jest uzupełnieniem wyżej wymienionych modułów, umożliwia pełną kontrolę finansów firmy oraz rozliczeń z kontrahentami, wspierając przy tym operacje e-przelewów.
PC-Market 7
 

  Comarch
WaPro Softech

Copyrights © 2012-2013 ZTB Techno-Wator